Досягнення резидентів лейблу Ukraine Dancing

 

 

У 2015 році FrenZy на американському лейблі X-Vertigo Attack випустив перший свій реліз, а в 2019 став переможцем конкурсу реміксів на трек «Рано» (Tamerlan & Alena), що проходив на радіо Kiss FM. Та перш ніж це сталося – його робота з’явилася в радіошоу Ukraine Dаncing. Згодом ремікс артиста на трек KAZKA — ПІСНЯ СМІЛИВИХ ДІВЧАТ опинився на 52 сходинці рейтингу TOP-100 2019 Kiss FM.

DJ Belaha у 2019 році випускає ремікс на трек Kishe – Цю Ніч, який займає 3-є місце в конкурсі реміксів на Kiss FM. Невдовзі засновники Ukraine Dancing підштовхнули його до участі в ще одному конкурсі реміксів на трек Mr.Sunny & Stacy Nich & Charm Summers – Daiquiri. І сталося диво: на цей раз його робота здобула перемогу, а сам артист невдовзі став гостем танцювальної радіопрограми Kiss Club Mix, де відіграв свій сет. Обидва ремікси від Belaha згодом потрапляють в гарячу ротацію на Kiss FM і за підсумками 2019 року займають 46 і 15 позиції в головному рейтингу кращих україномовних денс-треків року UKRAINE DANCING ТОП-100 2019.

А ви чули трек GO-A & TRACE — РАНО РАНЕНЬКО (FROOKER MASHUP)? Цю роботу діджей Frooker написав спеціально для радіошоу Ukraine Dancing. В рамках програми мешап пролунав ще до того, як потрапив в ротацію на радіо та рейтингу ТОP-100 KISS FM 2019 (44 позиція). У лютому 2020 року Frooker та Lipich (засновник лейблу) відіграли свій сет в одному із кращих клубів Варшави “Mirage” (Польща), що в центрі міста. А в березні 2020 року Lipich стає резидентом радіостанції Kiss FM.

Тим часом гурт GO-A став переможцем національного відбору на Євробачення-2020 та матиме честь преставити Україну на пісенному конкурсі в Роттердамі (Нідерланди) в 2021 році. У червні 2020 року на лейблі Ukraine Dancing Frooker випустив мешап до треку Alyona Alyona & Kyivstoner — Рятувальний Круг, який відразу потрапляє в ротацію на Kiss FM та в чарт 10DANCE, де понад 2 тижні тримається на першій позиції. 

DJ Pavaro також брав участь в конкурсі реміксів на трек “Рано” від Tamerlan & Alena і здобув третю сходинку (ось його робота). А треки артиста звучать не лише на Kiss FM, а й на Radio Record. 

У жовтні 2020 року резиденти лейблу Frooker, FrenZy, Dima Zago та Julia Montblanc взяли участь в заході Ukraine Dancing Live, в рамках якого відіграли україномовний лайв-сет в студії Kiss FM. Більше інформації тут: фото, відео, аудіо та враження його учасників.

У тому ж місяці Julia Montblanc видала на лейблі свій авторський трек “Вurns (Опіки)”, а в листопаді 2020 року представила кліп до нього. В ротацію на Kiss FM, а згодом і в чарт 10Dance потрапив і ремікс від Bunroud на трек Jerry Heil – Бомба_ракєта. Також від нашого лейблу на радіо потрапили й роботи артиста Groost. Повний список дивіться за цим посиланням

Резиденти лейблу Ukraine Dancing організовують вечірки, були учасниками всеукраїнських фестивалів та вже встигли зробити значиний внесок в розвиток української клубної культури. Наша ціль – аби українську пісню почув весь світ! Ukraine Dancing – не просто радіошоу, не просто лейбл. Це ідея, що об’єднує українських артистів та слухача, мотивує їх і надихає. Тож радимо й вам стати частиною цієї історії. Пишіть нам за адресою label@ukrainedancing.com і надсилайте свої роботи. Успіхів! 

Шукай нас в соцмережах та підпишись на музичне промо:

www.label.ukrainedancing.com

+38 096 748 11 95

label@ukrainedancing.com

Підтримати проект Ukraine Dancing!