Belaha

 

 

Артист в соцмережах:

Booking: +380506054963

(Viber, Telegram)

Е-mail: djbelaha@gmail.com

Сергій Бєлашко – український діджей і саунд-продюсер. З 2006 року веде активну музичну і клубну діяльність, випускає авторські треки. З 2011 року є автором і ведучим радіо-шоу Hypnotic Trance. Також, спільно з Sunny CHECK, запускає лайв відео і аудіо шоу – Hypnotic Sessions в 2016 році.

Учасник великих всеукраїнських фестивалів, таких як M-Fest, Totema, Klimentovo, Energy, Feel East та інші. Є автором власних треків та реміксів сольно і в якості спільного з Artoff проекту B&A, які підписані на багатьох міжнародних лейблах, таких як Monerhold Music, Alveda Music, Redux Recordings і Moon Records.

З лютого 2019 року розпочинає співпрацю з відомою українською вокалісткою MYRNA (Наталя Мирна). Ремікс Belaha на її трек “Рани” потрапляє в гарячу ротацію на радіостанцію Kiss FM Ukraine. Після чого виходить їхня перша спільна робота – Промені, яка так само потрапляє в гарячу ротацію на Kiss FM. Восени цього ж року вони презентували свою спільну клубну програму Промені, прем’єра якої відбулася в НК Grafin (м.Суми) та НК Marche Centrale (м.Київ).

Також в 2019 році Belaha випускає ремікс на трек Kishe – Цю Ніч, який займає 3-є місце в конкурсі реміксів. Після чого його черговий ремікс стає переможцем в конкурсі реміксів на трек Mr.Sunny & Stacy Nich & Charm Summers – Daiquiri. Обидві роботи так само потрапляють в гарячу ротацію на Kiss FM і за підсумками 2019 року займають 46 і 15 позиції відповідно в головному українському танцювальному рейтингу UKRAINE DANCING ТОП-100 2019.

Стиль, в якому виступає Belaha можна розділити на три напрямки:

– Клубний. Використовується комерційний європейський хаус і українська танцювальна клубна музика з українським вокалом.

– Фестивальний. Використовуються сучасні фестивальні стилі EDM (Bigroom House, Future House, Electro House, Trance, EDM)

– Андеграунд. Використовуються Tech House, Progressive House, Progressive Trance, Techno.

Промо відео: https://www.youtube.com/watch?v=XNeWzV7cY_Y
Відеокліп: https://www.youtube.com/watch?v=T5shi7ne_Oo
Фрагмент Лайв-відео: https://www.youtube.com/watch?v=uw8PUtnTT4g&t=1202s

Шукай нас в соцмережах та підпишись на музичне промо:

www.label.ukrainedancing.com

+38 096 748 11 95

label@ukrainedancing.com

Підтримати проект Ukraine Dancing!