Frooker

 

Артист в соцмережах:

DJ/ Sound Producer/ Radio DJ. У 2013—2014 рр. входив до списку топ-100 кращих діджеїв України за версією порталу TopDJ.ua. Ще зі школи почав виступати на денних вечірках найкращих клубів Львова. Пізніше артиста запросили працювати у нічний клуб «Тадж-Махал», де Frooker, перебуваючи резидентом усього за 3 місяці написав і випустив альбом у стилі minimal-techno під назвою «INNATE». Треки із альбому презентував на вечірці у свій 18-й день народження. У той ж час діджея можна було зустріти у «Zanzibar», «Fenomen», «Gallery», «Мі100», «Millenium», «Lime», «Picasso» та інших нічних клубах Львівської області. 

Після цього записав ще понад 30 треків, випустивши їх на лейблах Dead Imagination Records, BR Selections, Toffee Records, Dirty Picture Recordings, Berlin Aufnahmen, Misdeed Records, Benny Production та Droplet Music. Разом з тим організовував власні вечірки під назвою «Euroformat Music», які здобули гучну популярність серед львів’ян.

Після того, як Frooker виступив на одній сцені із Omnia, Arston, Vovking, Mark Devite та ін., аби гучніше про себе заявити відправився до столиці України. Де із власним сетом відіграв у ефірі інтернет-телебачення «Intense», а згодом став гостем і на столичному «Play TV». У межах концертного туру електронної музики «X-Fest» Frooker успішно відіграв сети у Тернополі, Рівному, Хмельницькому, Івано-Франківську та Луцьку. Водночас його гостьові мікси неодноразово лунали на хвилях радіостанції «Europa Plus» («NRJ»).

Артист та резидент лейблу Ukraine Dancing. У 2020 році разом із Lipich організував українську вечірку у Варшаві (Польща).

Booking: +380964844549

(Viber, Telegram)

Е-mail: djfrooker@gmail.com

Роботи артиста:

Шукай нас в соцмережах та підпишись на музичне промо:

www.label.ukrainedancing.com

+38 096 748 11 95

label@ukrainedancing.com

Підтримати проект Ukraine Dancing!