Lipich

 

Артист в соцмережах:

DJ, мешапмейкер. Автор та ведучий радіошоу Ukraine Dancing на топовій танцювальній радіостанції Kiss FM із покриттям більш як 70 міст України та загальною аудиторією понад 5 мільйонів слухачів. Проект транслюється і на інших радіостанціях, зокрема у США, Канаді та Великобританії. Засновник порталу Ukraine Dancing (ukrainedancing.com), де щомісяця проходить єдиний в Україні чарт кращих україномовних денс-треків, а також однойменного лейблу, що спеціалізується на виданні і просуванні електронної танцювальної музики з українським вокалом.

Організував більше 200 молодіжних вечірок, відіграв сети у Києві, Львові, Вінниці, Житомирі, Ковелі, Новоград-Волинському, Камені-Каширському та в інших населених пунктах. Виступав із вечірками в Польщі, зокрема у Варшаві. Резидент лейблу UA HOUSE RECORD.

Входить у ТOP-100 кращих діджеїв в стилі House за версією порталу PROMODJ. В минулому — автор танцювальних подкастів Land та Club Energy. Роботи від проекту Lipich звучать на топових радіостанціях країни — Kiss FM, MFM та інших. Послухати їх можна за посиланням: www.pdj.com/lipichmusic

Booking: +380967481195

(Viber, Telegram)

Е-mail: nestorlipich@gmail.com

Шукай нас в соцмережах та підпишись на музичне промо:

www.label.ukrainedancing.com

+38 096 748 11 95

label@ukrainedancing.com

Підтримати проект Ukraine Dancing!